STŘÍBRNÝ POHÁR

… aneb zapoj se do Slytherin challenge!

Chceš získat neprodejný a jedinečný kolejní předmět či módní doplněk nebo si užít odpoledne s netradičním programem? Zapoj se do ZMIJOZELSKÉ VÝZVY!


Jak se můžeš zapojit?

Naprosto jednoduše. Stačí být aktivní (jak ve studiu, tak ve volnočasových aktivitách, viz níže) a pravidelně sledovat kolejní nástěnku.


Co z toho budeš mít?

Ten, který dosáhne nejvyššího počtu háďat, získá Stříbrný pohár, což je věcná cena za aktivitu v koleji. První tři pak budou taktéž finančně ohodnoceni, kdy se jim háďata přepočítají na galeony.


Jak můžeš získat svá háďata?


ÚKOLOVÁ VÝZVA

výborná = 1 hádě
vynikající = 2 háďata

Háďata získáš za psaní úkolů. Za každý úkol napsaný na výbornou získáš 1 hádě, za vynikající háďata rovnou 2 háďata. Nemusíš nikam nic posílat, jen prostě počkej, až budou na konci roku opraveny všechny úkoly, dej nám nějaký čas na zpracování a háďata ti budou připsány.


KREATIVNÍ VÝZVA

max. 5 háďat

Odevzdáš do některého z předmětů úkol, který jsi původně nechtěl/a vypracovávat. Úkol pojmeš kreativně, CHYTŘE a NÁPADITĚ do něj zapracuješ aktuální kreativní výzvu. Zadání výzvy bude zveřejněno na kolejní nástěnce a bude se pravidelně měnit.

Výzva může např. spočívat v tom, že se v úkolu musí objevit jména všech zmijozelských prefektů nebo krátká básnička o žabce.

Za každý úkol obsahující kreativní výzvu dostaneš 1 hádě. V každém kole kreativní výzvy můžeš získat max. 5 háďat, tj. zaslat max. 5 úkolů. Do každého úkolu by přitom výzva měla být zapracována jinak a originálně (jiný kontext zapojení jmen prefektů, pozměněný text básničky apod.).

Upozornění:
Úkoly, do kterých bude zapracována výzva, musí být kvalitně zpracované (tj. musí splňovat zadání úkolu a na první pohled vypadat tak, že za něj dostaneš lepší známku než čtyřku).

Pokyny:
Úkol normálně odevzdáš a zároveň zašleš na sovu zmijozelstr@gmail.com. Každý student může poslat max. 5 e-mailů za každé kolo výzvy, přičemž v každém e-mailu může být pouze 1 úkol.

Do předmětu mailu uveď své RPG jméno, název předmětu, třídu a název úkolu, který posíláš. V samotném emailu pak bude vypracování úkolu se ZVÝRAZNĚNÍM (tučně, barevně) části obsahující splněnou kreativní výzvu.


KLASIFIKAČNÍ VÝZVA

za každý předmět = 3 háďata

Zapsat si hromadu předmětů je sice pěkné, ale k čemu to, když pak nestíhám a polovinu z nich nedokončím? Splnit klasifikační požadavky všech zapsaných předmětů, to už je jiný level! Dáš to? Jsi vyzván/a k tomu, abys byl/a na konci školního roku klasifikován/a ze VŠECH tebou zapsaných předmětů, a to nejhůř na chvalitebnou. Pokud to splníš, za každý předmět (včetně předmětů podmínečně zapsaných) získáš 3 háďata. Pokud ovšem budeš mít dvacet splněných předmětů a jeden neklas... smůla, výzvu jsi nesplnil/a.

Pokyny:
Pokud tvé vysvědčení bude splňovat požadavky výzvy, zašleš ho na konci roku na sovu zmijozelstr@gmail.com, do předmětu mailu uvedeš "vytrvalostní výzva" a RPG jméno, v těle mailu pak bude odkaz na vysvědčení.


SOUTĚŽNÍ VÝZVA

účast = 1 hádě
umístění = 3 háďata

Běž do 2. patra a zpracuj některou z vyhlášených školních soutěží. Soutěž je sama o sobě výzvou, stačí ji prostě odevzdat. Za každou odevzdanou soutěž splňující zadání (tzn. není odfláknutá) získáš automaticky 1 hádě. Pokud soutěž vyhraješ/umístíš se mezi prvními třemi, získáš 3 háďata. Nemusíš nikam nic posílat, jen prostě počkej, až bude soutěž vyhodnocena, dej nám nějaký čas na zpracování a hádě ti bude připsáno.


BONUSOVÁ VÝZVA

1 studijní aktivita = 1 hádě

Dávej pozor v hodinách a zpracovávej bonusové úkoly a otázky z výkladů profesorů, choď na praktické apod. Najít chuť k vypracování úkolu navíc nebo k dobrovolnému tréninku je samo o sobě výzvou. Není proto potřeba nic víc než získat body za aktivitu navíc. Za každou bonusovou studijní aktivitu získáš automaticky 1 hádě. Nemusíš nikam nic posílat, jen prostě počkej, až tebou získané body zaznamenáme a hádě ti bude připsáno.


VÝZVA ŠTĚSTĚNY

záleží na štěstí

Aneb buď ve správný čas na správném místě. Tohle bude největší výzva! Háďata bude možné získat na vybraných kolejních akcích (někdy pro všechny účastníky, jindy pro ty nejlepší) nebo prostě jen tak někde najít nebo dostat od vedení koleje třeba za správně uvázanou kravatu.


HRACÍ VÝZVA

1 určená výzva = 2 háďata

Máš rád výzvy? Rád plníš úkoly, ať jsou jakékoliv? Tak to jsi tu správně! Stačí sledovat kolejní nástěnku, kde se vždy čas od času objeví výzva k nějaké činnosti. Tvým úkolem bude zastihnout profesora třeba při večeři a něčím ho obdarovat... a co třeba prank na spolužáky, na to si troufneš? Každý, kdo splní výzvu, získá na své konto dvě háďata. Stačí jen hru zapsat DO DOKUMENTU (klik)


© 2020 Bellamy J. Archibald